Menu Zamknij

Zgrzewanie plandek

Posiadamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu plandek do naszych klientów. Wykonywaliśmy już mnóstwo realizacji a gwarancją naszego powodzenia jest zastosowanie tylko najlepszych materiałów przy użyciu nowoczesnych zgrzewarek. Odpowiednio dobrana tkanina do danej aplikacji to tylko połowa sukcesu. Drugą połowę stanowi proces powstawania plandeki czyli zgrzewanie plandeki. Wszystkie plandeki wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta a co za tym idzie każda plandeka ma inny wymiar (wykonamy każdą długość i szerokość plandeki). Aby ją stworzyć korzystamy tylko z nowoczesnych niemieckich zgrzewarek, które zapewniają najwyższą jakość zgrzewu. Łączenie pasów jest praktycznie niewidoczne a spoina bardzo wytrzymała. Połączenie najlepszych tkanin od sprawdzonych dostawców z nowoczesnymi zgrzewarkami daje pewność, że taka plandeka przetrwa lata w nienaruszonym stanie.

Zastosowanie plandek

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Zajmujemy się realizacją zamówień standardowych a także tych nietypowych. Z plandek zrobimy praktycznie wszystko to, co klient sobie życzy. Wykonywaliśmy już zamówienia na między innymi:

Rodzaje plandek

W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje materiałów, z których zgrzewamy plandeki na zamówienie:

  • PCV (polichlorek winylu) – to najgrubszy a co za tym idzie najbardziej wytrzymały materiał wykorzystywany przy produkcji plandek. Posiada gramaturę 650 g/m2 i dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W 100% wodoodporny, odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na życzenie klienta możliwość wykonania nadruku np. z logo firmy.
  • PCV z oknem foliowym – to połączenie materiału PCV o gramaturze 650 g/m2 ze zgrzanym przezroczystym oknem foliowym o podobnej gramaturze. Jest bardzo wytrzymała, wodoodporna i odporna na warunki atmosferyczne. Całość wygląda bardzo estetycznie i z powodzeniem plandeka taka zdobi altanki w ogródkach czy przy restauracjach. W przypadku okna foliowego maksymalna wysokość wynosi 130 cm, szerokość natomiast bez ograniczeń.
  • PCV trudnopalny – to specjalistyczny materiał samogasnący do stosowania w miejscach narażonych na kontakt z ogniem (gaśnie po odcięciu plandeki od źródła ognia). Również o gramaturze 650 g/m2. Poza tym posiada takie same właściwości co zwykły PCV. Również na plandece trudnopalnej istnieje możliwość wykonania nadruku.
  • PE (polietylen powlekany polipropylenem) – to najcieńsze i najlżejsze plandeki o gramaturze 200 g/m2. Najczęściej wykorzystywane do szybkiego i tymczasowego okrycia. Dostępne w kolorach: szarym, niebieskim oraz zielonym. Również bardzo wytrzymałe mechanicznie oraz wodoodporne.

Ile kosztują plandeki zgrzewane na wymiar

Wielu klientów pyta nas o cennik plandek. Niestety nie jesteśmy w stanie podać Państwu ceny z góry za plandekę. Zbyt wiele szczegółów wpływa na cenę plandeki zgrzewanej na wymiar na przykład: wymiary, rodzaj tkaniny, kolor, dodatkowy osprzęt, ilość zamawianych sztuk a także adres dostawy. Dlatego aby wycenić Państwu plandekę prosimy o przesłanie mailowo zapytania z podaniem szczegółów zamówienia. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.