Menu Zamknij

Sprzedaż internetowa plandek

Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokogatunkowych plandek, oraz przepierzeń kotarowych na terenie całego kraju. Wykonujemy pokrycia wykorzystywane w budownictwie, transporcie, rolnictwie, domu i ogrodzie – wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć materiał bądź przestrzeń przed działaniem niekorzystnych warunków. Wszystkie produkty wytwarzane są na terenie Polski z najwyższej jakości surowców co gwarantuje niezawodną jakość nawet w bardzo wymagającym środowisku pracy. U Nas zaopatrzycie się Państwo w doskonały materiał plandekowy, który z powodzeniem będzie mógł być stosowany przez długie lata.

Sprzedaż internetowa plandek

Sprzedaż plandek standardowych

Nasza hurtownia posiada w swoim asortymencie zróżnicowane gatunkowo plandeki okryciowe. Dzięki różnorodnej gramaturze każda z nich może być stosowana odpowiednio w mniej lub bardziej wymagającym środowisku – wedle uznania klienta. W stałej sprzedaży posiadamy pokrycia wykonane z:

Wymiary, które możemy zaproponować Państwu od ręki, to 2x3m, 3x4m, 4x5m, 6x8m, 10x10m, 20x20m. Wymiarowość, którą posiadamy „na już” jest co jakiś czas zmieniana, tak więc jeżeli chcielibyście uzyskać Państwo więcej szczegółów dotyczących wymiarów dostępnych w naszej hurtowni – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż plandek na wymiar

Czynnikiem, który niewątpliwie wyróżnia nas spośród konkurencji jest wykonywanie zamówień na plandeki pod konkretne wymiary proponowane przez klienta. To właśnie dzięki tej opcji przekonaliśmy do siebie liczne grono klientów, którzy docenili fachowość, oraz wysoką jakość wykonania produktów na zamówienie. Dzięki nowoczesnej gamie maszyn a także wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie zaproponować Państwu praktycznie każdy wymiar jaki tylko jest potrzebny z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych.

Sklep internetowy z plandekami

Hurtownia plandek online – jesteśmy sklepem, który prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zamów już dziś wysokiej jakości pokrycia plandekowe a przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni – współpracujemy tylko z zaufanymi kurierskimi, które dbają o terminowość, oraz profesjonalizm dostaw. Kontakt codziennie od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.

Oferujemy m.in.: