Menu Zamknij

Pokrowce plandekowe

pokrowce plandekowe

Oferujemy Państwu pokrowce plandekowe wykonywane przez nas na dokładny wymiar klienta. Wykorzystujemy w tym celu materiały tylko najwyższej jakości od najlepszych dostawców. Klient do wyboru ma pokrowce z plandek z PE(PP) 200 g/m2, PCV 650 g/m2 oraz z PCV 650g/m2 w wersji trudnopalnej. Pokrowce plandekowe wykonane przez naszą firmę zgrzewane są za pomocą najlepszych niemieckich zgrzewarek, co gwarantuje najwyższą jakość zgrzewu. Zapewnia to wyjątkową wytrzymałość pokrowca oraz estetyczny wygląd. Oczywiście nasze plandeki niezależnie od zastosowanego materiału są w 100 % wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, pleśń i grzyby. Oferujemy szeroki wybór kolorów i szybki termin realizacji. Służymy fachową poradą. Zapraszamy do zakupu pokrowców z plandeki na wymiar.

Dostępne materiały na pokrowce

Pokrowce plandekowe wykonujemy z następujących materiałów:

  • PE (PP) o gramaturze 200g/m2 – polietylen powlekany polipropylenem to bardzo popularny materiał, lekki i niedrogi w porównaniu z tkaniną PCV. Wytrzymały mechanicznie. Dostępny tylko w trzech kolorach: szarym, zielonym i niebieskim.
  • PCV o gramaturze 650 g/m2 – polichlorek winylu to podwójnie gumowany, ciężki materiał. Droższy niż PP, ale bardziej wytrzymały mechanicznie. Posłuży w każdych warunkach przez długie lata. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie klienta możliwość wykonania nadruku.
  • PCV w wersji trudnopalnej o gramaturze 650 g/m2 – polichlorek winylu w wersji samogasnącej. Plandeka wykonana z takiego materiału nie pali się ogniem, jedynie topi się a po odstawieniu takiej plandeki od źródła ognia, samoczynnie gaśnie. Posiada certyfikat B2 Instytutu Techniki Budowlanej. Dostępne kolory: biały, szary, zielony oraz khaki. Również możliwość wykonania nadruku.

Zastosowanie pokrowców plandekowych

Dzięki doskonałym właściwościom materiałów plandekowych, pokrowce plandekowe idealnie sprawdzają się zarówno stacjonarnie, jak i w transporcie jako:

Jak zamówić pokrowce z plandeki na wymiar

Prowadzimy sprzedaż internetową plandek a zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są zawsze na indywidualny wymiar. Dlatego też bardzo ważne jest prawidłowe wymierzenie plandeki przez klienta (długość, szerokość oraz wysokość). Oprócz wymiarów obiektu, który ma być zakryty, należy doliczyć odpowiedni zapas – pokrowiec przez nas wykonany będzie wtedy swobodnie i bezproblemowo zakładany i zdejmowany. Oczywiście należy wybrać materiał oraz kolor plandeki. Pozostaje jeszcze kwestia dodatkowych okuć, czyli wskazanie rozmieszczenia oczek montażowych, jeśli mają być zakute. Zważywszy na fakt, że pokrowce z plandeki są zawsze spersonalizowane, wycena również jest indywidualna. Po akceptacji kosztorysu od razu przechodzimy do realizacji zamówienia. Gotowy produkt dostarczamy w możliwie najszybszym terminie na wskazany adres za pośrednictwem kuriera. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.