Menu Zamknij

Pokrowce na maszyny

Odpowiednie zabezpieczenie maszyn i urządzeń w czasie, gdy nie są one używane, jest bardzo istotne w odniesieniu do jakości pracy. Maszyny w czasie postoju również mogą ulec zniszczeniu, głównie poprzez zabrudzenia, jakie pojawiają się w otoczeniu. Dotyczy to w zasadzie każdej branży przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu ciężkiego, np. kopalnie, huty, żwirownie itd. Jeżeli chcecie zabezpieczać swoje maszyny wysokiej jakości pokrowcami zapraszamy do zapoznania z poniższym tekstem.

Pokrowce przemysłowe na wymiar

W swojej ofercie posiadamy pokrowce z kilku rodzajów materiału. W zależności od Państwa potrzeb możemy wyprodukować odpowiedni do określonego zastosowania. Największą popularnością cieszą się okrycia z mocnych i grubych tkanin, które przy poprawnym użytkowaniu, mogą służyć nawet przez kilka lat. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę tkanin na pokrowce.

  • PCV 650 g / m2 – jest to bardzo mocna i wytrzymała tkanina. Idealna do produkcji pokrowców. Tkanina ta nie chłonie wody, dzięki czemu nie pleśnieje. Jest to materiał dwustronnie lakierowany z delikatnym połyskiem. Bardzo często naczepy TIR-ów wykonane są z tego typu tkaniny, co najlepiej dowodzi ich trwałości. PCV 650 g / m2 dostępny jest w kilku kolorach.
  • PCV 650 g / m2 niepalne – jest to tkanina o podwyższonej odporności na zapalenie się. Należy jednak pamiętać, że duży płomień ognia może znacznie uszkodzić pokrowiec. Pozostałe właściwości pozostają na takim samym poziomie jak zwykłe plandeki PCV 650 g / m2.
  • PCV 900 g / m2 – jest to zdecydowanie jeden z najmocniejszych materiałów. Jest nieprzemakalny, słabo chwyta brud. Tkanina ta również jest obustronnie lakierowana z delikatnym połyskiem. Możemy zaproponować kilka jej kolorów, m.in.: niebieski, siwy, zielony, biały, czarny, pomarańczowy, żółty, brązowy, beżowy, czerwony.
  • PP (PE) 200 g / m2 – materiał idealny na delikatne okrycie. Prawidłowo użytkowany będzie cieszył nas przez kilka sezonów. Doskonały zwłaszcza do produkcji pokrowców na nieduże maszyny.

Bez względu na rodzaj materiału możemy wyprodukować pokrowce na wymiar klienta. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności rozmiarów maszyn i urządzeń, dlatego trudno byłoby dopasować kilka uniwersalnych wymiarów i właśnie to zapotrzebowanie na wiele wymiarów zmobilizowało nas do uruchomienia produkcji zgodnej ze specyfikacją otrzymaną od klienta. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie zarówno dla kupującego jak i sprzedającego.

Sprzedaż pokrowców do maszyn

Od początku swojego istnienia nasza firma działa w sektorze sprzedaży internetowej. Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Dlatego, aby poznać szczegóły dotyczącego swojego zapytania, należy skontaktować się z naszym biurem handlowym mailowo lub telefonicznie. W ten sposób uzyskają Państwo wszystkie interesujące dla siebie informacje. Ze względu na dużą rozpiętość wymiarów ceny pokrowców wyliczane są do konkretnych pozycji. Jeżeli chcecie poznać cenę pokrowca o określonych wymiarach, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.