Menu Zamknij

Plandeki z logo

plandeki z logo

Codziennie na ulicach miast, oraz małych miejscowości spotyka się tysiące ludzi. W dobie pośpiechu oraz szybkiego życia człowiek nie zawsze ma czas, aby skupić się na reklamach, które potencjalnie mogą go zainteresować. Coraz częściej na drogach można zauważyć oklejone samochody, które pokryte są plandekami z logo. Jest to idealny sposób na przykucie uwagi, oraz zdobycie potencjalnego klienta. Oprócz tego typu sposobów takie plandeki można zaobserwować również na ogrodzeniach, słupach reklamowych, biurowcach, itp. Każde z tych rozwiązań wydaje się być idealne, aby wzbudzić zainteresowanie domniemanego odbiorcy. Rozumiejąc potrzeby współczesnego marketingu wychodzimy z propozycją produkcji plandek z logo na dokładny wymiar zaproponowany przez klienta.

Reklamy drukowane na plandekach

Aby wykonać plandekę w stu procentach odpowiadającą założeniom, kluczem do sukcesu jest stały kontakt z klientem i dbanie o każdy szczegół zamówienia. Dlatego po złożeniu wstępnego zlecenia, od razu kontaktujemy się z osobą zamawiającą w celu ustalenia dokładnych detali, nawet tych najmniejszych. Następnie wysyłamy Państwu projekt nadruku, oraz oczekujemy jego akceptacji. Na tym etapie najważniejsza jest ciągłość komunikacji, gdyż można jeszcze nanieść poprawki. Jeżeli wszystko się zgadza – przystępujemy do produkcji plandeki, oraz naniesienia nadruku. Nadruki wykonywane są na nowoczesnych maszynach, co daje gwarancję naprawdę solidnego wykonania. Ponadto każda z plandek zostaje poddana laminacji profesjonalnymi środkami, co dodatkowo wzmacnia jej strukturę przed czynnikami atmosferycznymi, oraz promieniowaniem UV. Wysoka jakość materiału, oraz nadruku pozwala na uzyskanie trwałej, solidnej reklamy, która przyciągnie uwagę niejednej osoby!

Produkcja plandek z nadrukiem wielokolorowym

Nadruki wykonujemy tylko na plandekach z tkaniny PCV. Jest to bardzo mocne tworzywo, o wielu pozytywnych właściwościach (m.in. brak chłonności wody, odporność na skrajne czynniki atmosferyczne, dobre właściwości ślizgowe oraz mechaniczne, itp.) dzięki któremu pokrycia mogą być wykorzystywane długo i wielorazowo. Dodatkowo każda z plandek na specjalne życzenie klienta może zostać polakierowana, aby nadruk był jeszcze bardziej zabezpieczony. Nasze nowoczesne maszyny poligraficzne wykonują piękną pracę idealnie odwzorowując barwy i detale jakie klient chce uzyskać na swojej tkaninie. Wybierając naszą firmę, jesteście Państwo skazani na…sukces!

Sprzedaż plandek

Jeżeli zdecydowaliście się już Państwo na zakup plandeki z logo w naszej firmie i chcecie uzyskać szczegółową ofertę dotyczącą tego właśnie produktu, zapraszamy do kontaktu. Każde z zamówień wyceniane jest indywidualnie z racji swojej unikatowości. Aby dowiedzieć się więcej na temat rodzaju nadruku, ilości, oraz maksymalnych rozmiarów jakie możemy Państwu zaoferować a także terminu dostawy – prosimy dzwonić na nasz dział obsługi klienta bądź napisać maila. Pracujemy dla Państwa 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00 z wyłączeniem soboty i niedzieli. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski dla dużych i małych przedsiębiorstw, oraz pojedynczych klientów. Dzięki naszym plandekom z logo – zacznij być widoczny już DZIŚ!