Menu Zamknij

Plandeki przeciwdeszczowe

Plandeki przeciwdeszczowe są doskonałym zabezpieczeniem podczas opadów deszczu. Doskonale spełniają swoją rolę jako ochrona towarów, maszyn, urządzeń, które muszą pozostawać na zewnątrz, ale również świetnie nadają się podczas budowy czy remontu np. dachu.

Plandeki, które posiadamy w swojej ofercie wykonane są z jednego z najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku. Są nie tylko odporne na przemakanie, ale również nie ulegają rozrywaniu przez silny wiatr. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Co wyróżnia plandeki przeciwdeszczowe

Plandeki przeciwdeszczowe wykonane z wysokiej jakości tkaniny PCV oraz tkaniny PE. Każdy może wybrać, która plandeka bardziej spełni jego oczekiwania. Do wyboru mamy kilka kolorów, między innymi. Plandeki PE (PP) 200 g/m2 dostępne są w następujących kolorach: niebieski, siwy, zielony. Plandeki PCV to kolory: niebieski, siwy, zielony, biały, czarny, pomarańczowy, żółty, brązowy, beżowy, czerwony. Obie tkaniny bez względu na kolor posiadają dodatkowe warstwy zabezpieczające, tj. swego rodzaju powłokę, która wspomaga plandeki, czyniąc je bardziej wytrzymałymi. Sprawia to, że plandeki z naszej oferty charakteryzują się długą żywotnością, a przy prawidłowym użytkowaniu wystarczą nawet na kilka lat. Raz zakupiona plandeka będzie doskonałą formą ochrony przez naprawdę długi czas.

Jakie jest zastosowanie plandek wodoodpornych

Plandeki wodoodporne, to przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie „rzeczy” pozostających na zewnątrz budynków. W zależności od branży jest to różny asortyment. Np. w rolnictwie zabezpieczane plandekami są maszyny i urządzenia rolnicze oraz płody rolne. Na myjniach samochodowych robi się z nich przegrodzenia pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. W wielu przedsiębiorstwach stosuje się takie plandeki jako ochrona towarów pozostających na zewnątrz magazynów, ale nie tylko. Ze względu na swoje właściwości często kupowana jest również do zastosowania wewnątrz.

Nasze plandeki doskonale nadają się również do zabezpieczenia budynków w trakcie budowy czy remontu. Zwłaszcza jeśli chodzi o zabezpieczenie dachu. Naszymi klientami bardzo często są tak firmy budowlane, jak i osoby prywatne, które w ten sposób zabezpieczają swoje inwestycje. Kilkukrotnie przekazywaliśmy plandeki PCV na tereny dotknięte skutkami kataklizmu pogodowego. Posłużyły zwłaszcza jako zabezpieczenie uszkodzonych budynków, zwłaszcza uszkodzonych dachów. Z informacji zwrotnych, jakie otrzymywaliśmy wiemy, że plandeki te doskonale sprawdziły się w roli ochrony przed deszczem i wiatrem. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić je każdemu, kto potrzebuje dobrego i skutecznego zabezpieczenia.

Plandeki przeciwdeszczowe na wymiar

Przez kilka działalności w branży plandekowej, przekonaliśmy się, że w zasadzie każdy klient, który się z nami kontaktuje, potrzebuje innego wymiaru plandeki. W związku z tym postanowiliśmy, że nie będziemy tworzyć stanów magazynowych, a zawsze wyprodukujemy plandeki pod konkretne zamówienia. Ten system pracy bardzo nam się sprawdził. Dla naszych klientów jest to również doskonałe rozwiązanie, bowiem zawsze otrzymują plandeką na wymiar, który jest im potrzebny. Aby otrzymać wycenę do swojego zapytania wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym. Do przygotowania wyceny potrzebujemy dokładnego wymiaru oraz rodzaju tkaniny, z jakiej plandeka ma być wykonana.

Cena plandek przeciwdeszczowych

Cena plandek każdorazowo ustalana jest do poszczególnego zapytania. Zależy ona od rodzaju i wielkości zamawianej plandeki. Prosimy o kontakt w celu poznania wszystkich szczegółów.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.