Menu Zamknij

Plandeki na zamówienie

Plandeki na zamówienie w naszej firmie to indywidualne spojrzenie na potrzeby naszych klientów i wyprodukowanie takiej plandeki, żeby w pełni spełniała oczekiwania nabywcy oraz idealnie pasowała do jej przeznaczenia. Plandeki na zamówienie zawsze produkowane są zgodnie z wymiarami oraz informacjami przekazanymi przez naszych klientów.

Oferujemy szeroki wybór materiałów:

  • Plandeki z materiału PCV (polichlorek winylu) – to plandeki najgrubsze, najmocniejsze, podwójnie gumowane. Dostępne w gramaturach 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2. Bardzo wytrzymałe mechanicznie, wodoodporne oraz odporne na warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość wykonania nadruku na takiej plandece oraz wyposażenie jej w okno foliowe. Występują w pełnej gamie kolorystycznej – najbardziej popularne kolory to: biały, beżowy, brązowy, czarny, niebieski, szary, zielony, czarny, czerwony, żółty.
  • Plandeki z materiału PCV trudnopalnego – to plandeki o cechach zwykłej plandeki PCV o gramaturze 650 g/m2. Jednak dodatkowo posiadają właściwości samo gasnące (materiał ten po odcięciu od źródła ognia samoczynnie zagaśnie) – na życzenie klientów atest trudnopalności B2 Instytutu Techniki Budowlanej.
  • Plandeki z materiału PE (polietylen powlekany polipropylenem) – to nasze najcieńsze i najlżejsze plandeki o gramaturze 200 g/m2. Dostępne w trzech kolorach: szary, niebieski oraz zielony. Są bardzo wytrzymałe, wodoodporne oraz odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.
Plandeki na zamówienie

Plandeka na wymiar – sprzedaż i dostawa

Szanujemy czas naszych klientów dlatego prowadzimy sprzedaż internetową plandek na wymiar. Klient bez wychodzenia z domu może dokonać zakupu plandeki zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem. Zadaniem klienta jest jedynie zmierzenie plandeki, określenie materiału i koloru oraz wybranie ewentualnych okuć. W razie pytań i niejasności służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. W przypadku skomplikowanych zamówień wykonujemy rysunek plandeki, w celu potwierdzenia Państwa oczekiwań. Po akceptacji przechodzimy do realizacji zamówienia. Gotową plandekę wysyłamy na wskazany adres i we wcześniej ustalonym terminie tylko sprawdzonymi firmami przewozowymi.

Plandeki cena

Plandeki zawsze wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia. Koszty gotowej plandeki zależą od zmiennych takich jak:

  • rodzaj oraz gramatura użytego materiału
  • wykonanie nadruku
  • wymiary plandeki
  • kolor plandeki
  • ilość zamawianych sztuk
  • ilość ewentualnych okuć
  • adres dostawy.

W celu otrzymania oferty cenowej, prosimy o przesłanie zapytania ze szczegółami zamówienia. Nasi pracownicy przedstawią na pewno atrakcyjną cenę Państwa plandeki na zamówienie.

Nietypowe plandeki na zamówienie

Realizujemy nie tylko standardowe zamówienia na plandeki, ale również te nietypowe jak na przykład:

i wiele innych. Chętnie zajmiemy się również wykonaniem Twojej niestandardowej plandeki. Zapraszamy do współpracy.