Menu Zamknij

Plandeki na taras

Każdy właściciel tarasu chce się nim cieszyć również podczas chłodnych czy deszczowych dni. Aby było to możliwe potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Idealnie nadają się do tego ścianki (osłony) wykonane z materiału plandekowego, również z oknami foliowymi. Tego typu rozwiązanie nadaje bardzo estetyczny i elegancki wygląd naszemu tarasowi. Sprawdź naszą ofertę.

Plandeki na taras

Zabudowa tarasu na wymiar

Wielu z naszych klientów skorzystało już z tego rozwiązania. Każdy sam może decydować o wyglądzie swoich ścian plandekowych. O tym jaki będzie miała kolor, czy ma mieć okno i w jakim wymiarze czy też nie. Czy będzie to ścianka mocowana na stałe, a może będziemy chcieli ją demontować na lato? Ponadto wyprodukujemy tego typu osłony na wymiar podany przez klienta. Jest to jedyna możliwość, aby otrzymać ściany idealnie dopasowane do potrzebnych wymiarów. Proponujemy także zabudowę tarasu z możliwością wgrzania okien. Wykonane są one z wysokiej jakości przeźroczystej folii, zapewniającej wysoką transparentność. Dzięki takiemu rozwiązaniu w czasie chłodów nasz taras może pełnić rolę ogrodu zimowego. Zadzwoń i zapytaj o ściany z plandeki.

Z jakiego materiału produkowane są osłony plandekowe

Do produkcji osłon i ścian plandekowych używamy jednego z najmocniejszych materiałów dostępnych na rynku, czyli PCV 650 g / m2. Jest to bardzo gruby i wytrzymały materiał. Niejednokrotnie stosowany jest do produkcji osłon na naczepy TIRów. Tkanina PCV 650 g / m2 jest nieprzemakalna dzięki czemu nie ulega pleśnieniu, ponieważ nie trzyma wilgoci. Jest bardzo odporna na działanie czynników atmosferycznych, w tym na promieniowanie UV i ozon. Dlatego nie ulega szybkiej degradacji i może cieszyć nas przez kilka sezonów. Do wyboru naszych klientów pozostaje również dużo kolorów. Między innymi niebieski, siwy, zielony, biały, czarny, pomarańczowy, żółty, brązowy, beżowy, czerwony.

Dlaczego warto wykonać zabudowę tarasu

Zabudowa tarasu może pełnić głównie funkcję praktyczną. Jest doskonałym zabezpieczeniem przed wiatrem, zimnem oraz deszczem czy śniegiem. Warto jednak pamiętać, że plandeka na tarasie, to również dodatkowe zabezpieczenie elementów drewnianych. Ma to duże znaczenie zwłaszcza późną jesienią, zimą czy wczesną wiosną, kiedy często pada deszcz i śnieg oraz dodatkowo pojawia się niska temperatura. Oprócz funkcji praktycznej, osłony plandekowe, to także walor estetyczny. Starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią niewątpliwą ozdobę każdego tarasu. Łatwo utrzymać je w czystości, nie ulegają zniszczeniu pod wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych.

Jak zamówić plandekę na taras

Aby zamówić zabudowę tarasu z plandeki, prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym. Nasi pracownicy podpowiedzą jak poprawnie zwymiarować taras oraz na podstawie informacji od Państwa przygotują szczegółową ofertę. Ponieważ nasza firma prowadzi sprzedaż w internecie, kontaktować z nami można się za pośrednictwem stron www. Zamówione towary wysyłamy doświadczonymi firmami spedycyjnymi na wskazany przez naszych klientów adres.

W gronie naszych klientów znajduje się bardzo wiele osób prywatnych jak i firm. Przygotowywaliśmy zabudowy plandekowe na kilka z największych imprez masowych w Polsce. Teraz czekamy na Ciebie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.