Menu Zamknij

Plandeki na piaskownice

Nieraz pewnie zastanawialiście się Państwo czym zabezpieczyć piaskownice aby Wasze pociechy mogły bawić się w czystym i bezpiecznym miejscu. Na rynku istnieje wiele możliwości okrycia tego typu miejsc, lecz nie wszystkie spełniają podstawowe wymogi co do bezpieczeństwa oraz jakości materiału. Jeżeli chcecie Państwo mieć pewność że tworzywo którego używacie jest w pełni bezpieczne oraz funkcjonalne – wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując wysokiej jakości plandeki, które wykonujemy tylko z najwyższych gatunków tkanin gwarantując przy tym pełną użytkowość, bezpieczeństwo a co za tym idzie – zadowolenie z zakupu.

Plandeki na piaskownice

Czym zabezpieczyć piaskownice

Proponujemy Państwu plandeki, które wykazują się wysoką opornością na zużycie oraz warunki atmosferyczne. Wykonujemy je z różnych tworzyw nadając im indywidualnych cech i właściwości. Dlatego też mogą być stosowane nie tylko do zabezpieczania piaskownic, ale także innych miejsc oraz rzeczy, np.:

  • Zabezpieczania drewna przed wilgocią oraz warunkami atmosferycznymi,
  • Zabezpieczania różnego rodzaju maszyn, samochodów, motocykli, itp.
  • Zabezpieczania powierzchni remontowych (np. dachów),
  • Zabezpieczania wszelkich materiałów które mogą być narażone na szkodliwe działanie pogody, temperatury, słońca, itp.
Plandeki na piaskownice

Rodzaje plandek na piaskownice, jaka plandeka na piaskownice

Ze względu na rodzaj posiadanych przez nas plandek z różnego gatunku materiału możemy wyróżnić:

  • Plandeki wielosezonowe PCV – Są tworzone z wysokogatunkowej tkaniny PCV najczęściej o gramaturze 630g/m2 (na specjalne życzenie klienta możemy również zaoferować grubszą tkaninę np. 680, czy nawet 900 lecz są one droższe i stosowane tylko w bardzo wymagających sytuacjach). Plandeki z tego typu materiału są w stu procentach odporne na promieniowanie UV, wodę, oraz zarówno na wysokie jak i niskie temperatury. Te wszystkie cechy powodują, iż tego typu okrycia mogą być stosowane nieprzerwanie, bez konieczności ich ściągania zarówno w zimie przy dużych mrozach jak i w lecie przy wielkich upałach. Gwarantują przy tym odpowiednie zabezpieczanie nawet na kilkanaście lat. Dlatego też są idealnym rozwiązaniem kiedy nasza plandeka ma przykrywać daną rzecz przez długi czas (nawet do kilkunastu lat).
  • Lekkie plandeki PE – Ze względu na swoją cenę w stosunku do jakości najczęściej stosowana i kupowana plandeka. Tkanina z PE 200g/m2 jest lekka oraz tak jak w przypadku materiału PCV odporna na UV, wodę oraz niskie/wysokie temperatury. Idealnie nadaje się na okrycia piaskownic, basenów, płotów i tego typu rzeczy. Jeżeli chcecie Państwo kupić plandekę, która będzie atrakcyjna cenowo, ale także doskonale zabezpieczy różnego rodzaju powierzchnie to bez wątpienia możemy ją Państwu polecić.

Dodatkowo każda z naszych plandek jest dostępna w różnych kolorach (dostępność kolorów zależy od zastosowanego materiału oraz jego grubości), tak więc każdy może wybrać barwę dopasowaną do własnych potrzeb. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Produkcja plandek do piaskownicy

Oprócz standardowych rozmiarów nasi specjaliści zajmują się produkcją plandeki na wymiar. Dzięki nowoczesnym maszynom uzyskujemy doskonały efekt bez utraty jakości i jakichkolwiek pomyłek produkcyjnych. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Aby zamówić nasze produkty wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedażowym telefonicznie mailowo bądź w siedzibie naszej firmy. Nasi specjaliści poprowadzą Państwa przez cały etap zakupu oraz w przypadku kupna plandeki na wymiar wytłumaczą Państwu cały proces obróbki. Uczciwość i troska o dobro klienta – to nas wyróżnia!