Menu Zamknij

Plandeki na altanki

W wielu ogrodach można zauważyć piękne altanki, które są wspaniałym miejscem do odpoczynku czy spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy znajomych. Ponadto piękne altanki wykonane z drewna są ozdobą ogrodu same w sobie. Co jednak zrobić gdy zaczynają się chłodniejsze i deszczowe dni? A jak zabezpieczyć altankę na zimę?

Tutaj z pomocą przychodzimy my. Oferujemy wysokiej jakości zabudowy altanek wykonane z plandeki. Do wyboru naszych klientów posiadamy szeroki wybór kolorów, a tak że możliwość wgrzania okien foliowych, dzięki który wewnątrz mamy dużo światła. Nasze plandeki wyglądają bardzo estetycznie, poprawnie użytkowane, będą służyły przez kilka lat.

Jaka zabudowa będzie odpowiednia do mojej altanki

Wybór plandeki altankowej jest w 100% sprawą indywidualną. Produkcja zawsze jest wykonana pod projekt klienta. Najbardziej popularnym materiałem jest PCV 650 g / m2. Jest to materiał o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Przy zachowaniu kilku zasad odpowiedniego użytkowania, z powodzeniem wystarcza na kilka sezonów.

Okna w plandekach na altanki

Aby plandeki spełniały rolę idealnej zabudowy, powinny oczywiście posiadać okna. Ich zasadniczą funkcją jest zapewnienie światła w pomieszczeniu, jednak w przypadku plandek na altanki mają jeszcze jeden cel. Mianowicie wgrzanie okien nadaje plandece szyku i stylu. Plandeka z oknami wygląda bardzo estetycznie. Jest to najpopularniejszy model, który się sprzedaje.

Jaka pora roku jest najbardziej odpowiednia do stosowania plandek

Plandeki na altanki, których dotyczy powyższy artykuł, można stosować przez cały rok. Wykonanie ich z odpowiednio dobranego materiału jak najbardziej to umożliwia. Zdecydowana większość naszych klientów zaopatruje się w plandeki wiosną, aby w razie niekorzystnej pogody nie rezygnować z korzystania z altanki. Nie brakuje jednak klientów, którzy to właśnie w sezonie jesiennym postanawiają zakupić tego typu zabudowę. Należy wspomnieć, że jest to doskonały sposób zabezpieczenia altany na sezon zimowy. Zapobiega to przedwczesnemu niszczeniu drewna, z którego są wykonane.

Gdzie kupić plandeki do altanki

Nasza firma od wielu lat działa w branży plandek. Już na samym początku jej istnienia Zarząd podjął ryzykowną na jak „na tamte czasy” decyzję co do formy sprzedaży – mianowicie sprzedaż internetowa. Okazało się jednak, że klienci bardzo lubią ten rodzaj handlu. Bez wychodzenia z domu, w dowolnym momencie dnia można odwiedzić naszą stronę internetową i poznać szczegóły oferty.

Kontaktując się z naszym Biurem Handlowym można uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat pomiarów altanki, ceny, czasu oczekiwania.

Jeśli potrzebujesz plandeki na altankę wykonanej z wysokiej jakości tkanin, jesteś na właściwej stronie internetowej. Zadzwoń, czekamy na Ciebie. Wykonujemy również: