Menu Zamknij

Plandeki dla rolnictwa

W każdym gospodarstwie rolnym plandeki są rzeczą bardzo potrzebną i pomocną. W ofercie swojej firmy posiadamy najwyższej jakości plandeki wykonane z mocnych tkanin, które dedykowane są w szczególności dla branży rolniczej. Są one produkowane zarówno w wymiarach standardowych, jak i wymiarach podanych przez klienta. Zaproponować możemy zarówno plandeki kilku sezonowe wykonane z grubej i mocnej tkaniny, jak i plandeki cienkie i lekkie. Poniżej przedstawiamy charakterystykę plandek.

Plandeki PCV 650 g/ m2

Plandeka PCV to bardzo mocny materiał, idealnie sprawdzający się w rolnictwie. Okrycia czy pokrowce wykonane z tego materiału, służą przez kilka lat przy poprawnym ich użytkowaniu. Doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia maszyn i urządzeń rolniczych oraz do zabezpieczenia płodów rolnych. Dużą zaletą tego tego typu materiału jest odporność na mokre środowisko – nie chłonie wilgoci. Jest to bardzo istotne zwłaszcza wtedy, gdy plandeki służą do nakrywania płodów rolnych, np. ziarna czy słomy. Plandeki te nie pleśnieją i nie „chwytają” brudu. Ze względu na swoja wagę PCV stabilnie okrywa określone przedmioty. Materiał ten doskonale nadaje się do czasowej ochrony np. dachu podczas remontu.

Plandeki PE (PP) 200 g / m2

Plandeki PE (PP) to chyba jedno z najbardziej popularnych rozwiązań na rynku. Dość dobrze zabezpieczają przed słońcem czy deszczem. Są one lekkie, dzięki czemu bez trudu nawet dużą płachtę może rozłożyć jedna osoba. Nasi klienci bardzo lubią plandeki PE. Doskonale sprawdzają się zwłaszcza przy krótkotrwałym zastosowaniu.

Plandeki dla rolnictwa – jak i do czego stosować

Tak naprawdę czas i miejsce zastosowania plandek pojawia się w zależności potrzeb. Jak wyżej wspomnieliśmy oba rodzaje plandek idealnie nadają się od okrywania i zabezpieczenia płodów rolnych, maszyn i urządzeń, do wyłożenia posadzki czy ochrony dachu podczas remontu. Nie ma narzuconych z góry form stosowania tego rodzaju materiału. Warto pamiętać, że prawidłowe użycie, staranne składanie i odpowiednie przechowywanie mają wpływ na długość „życia” plandeki.

Cena plandek rolniczych

Z tego względu, iż zdecydowana większość plandek produkowana jest na wymiary podawane przez klientów, nie umieszczamy cennika na stronie internetowej. Ponadto na wysokość ceny składa się wielkość zamówienia, jak i wymiar samej plandeki. Zatem, aby poznać szczegóły dotyczące swojego zapytania, w tym koszt zakupu, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Przygotujemy dla Państwa ofertę, podamy też wszystkie informacje dotyczące transportu i czasu realizacji.

Sprzedaż internetowa plandeki

Od początku swojego istnienia nasza firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej – nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Na stronie www można zapoznać się z wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej oferty, obejrzeć zdjęcia proponowanych rozwiązań. Niemniej, aby poznać wszystkie szczegółowe informacje najlepiej kontaktować się z biurem handlowym.

Wszystkie zamówione plandeki dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich na terenie całego kraju.