Menu Zamknij

Plandeki budowlane cena i rozmiary

Proponujemy Państwu zakup nowoczesnych plandek budowlanych, które z łatwością zabezpieczą każdą powierzchnię skutecznie ochraniając ją przed różnymi czynnikami degradacyjnymi. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów przy produkcji (materiał PCV oraz materiał PE), nasze fabrykaty cechuje wysoka wytrzymałość oraz szereg odporności (m.in. na niekorzystne warunki atmosferyczne, temperatury, oraz promieniowanie UV i pleśń) które powodują, że przedmioty oraz powierzchnie zabezpieczone naszymi okryciami mogą pozostawać w nienaruszonym stanie nawet na długie lata.

Jak zabezpieczyć dach podczas remontu

Najczęstszym zastosowaniem plandek budowlanych, które można zaobserwować bardzo często w miejscach gdzie wykonywane są prace remontowe, jest zabezpieczanie dachu. Ochrona powierzchni dachowej jest ogromnie ważną częścią procesu remontowo-budowlanego. Dobra plandeka pozwala na zabezpieczenie struktury budynku i kontynuowanie procesu remontowego. Takie miejsce narażone jest na szereg niekorzystnych czynników, takich jak deszcz, śnieg, niskie temperatury, wiatr itp. W tym przypadku nie ma miejsca na pomyłkę. Źle zabezpieczone miejsce pracy może doprowadzić do przykrych konsekwencji takich jak przeciek wody na konstrukcję dachu, pojawienie się pleśni, a nawet naruszenie struktury budynku. W tym celu doskonale sprawdza się wytrzymała plandeka ochronna na dach naszej firmy. Solidna jakość materiału, a także duża różnorodność wymiarowa powoduje, że klienci chętnie sięgają po nasz produkt.

Plandeki wodoodporne na materiały budowlane

Każda plandeka wodoszczelna, jest odporna na promieniowanie UV, pleśń, a także na skrajne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nadaje się ona również do zabezpieczania różnych materiałów budowlanych, przede wszystkim takich, które muszą przebywać na zewnątrz. Mocna, trwała konstrukcja naszych pokryć daje gwarancję użytkowania na długie lata. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo pokrycia na inne rzeczy/powierzchnie które z jakiś przyczyn wymagają zabezpieczenia zewnętrznego. Standardowe rozmiary plandek, to 4x6m, 6x10m, 8x12m, 10x15m, 15x20m. Oprócz klasycznych rozmiarów istnieje możliwość wykonania pokryć na indywidualny wymiar klienta. Każdy z produktów posiada specjalne otwory instalacyjne, dzięki którym montaż jest niezwykle prosty i szybki. W celu uzgodnienia szczegółów takiego zamówienia prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy fachowo doradzą i poinformują Państwa o terminie realizacji.

Sprzedaż plandek budowlanych

Prowadzimy sprzedaż internetową a plandeki dostarczamy na terenie całej Polski. Aby zamówić nasze produkty wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Sprzedajemy zarówno pojedyncze sztuki jak i ilości hurtowe. W celu dogrania szczegółów zamówienia oraz wyceny a także odnośnie jakichkolwiek pytań technicznych prosimy kontaktować się z naszym działem obsługi klienta który pracuje dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku pokryć plandekowych nasza firma wie, że solidność produktu to rzecz najważniejsza. Dlatego też stawiamy na wysokiej jakości materiał, który zapewni Państwu użytkowanie na długie lata.