Menu Zamknij

Kotary samogasnące z certyfikatem

Kotary są bardzo powszechnie stosowanym i popularnym rozwiązaniem w wielu przedsiębiorstwa produkcyjnych, halach magazynowych, myjniach samochodowych itd. Jest to bardzo praktyczny i zarazem niedrogi sposób na odgrodzenie lub zasłonięcie części pomieszczenia, które można wykorzystać do innego celu. Jednakże do sektora przemysłu o podwyższonym ryzyku pożaru konieczne są przegrody i kotary wykonane ze specjalistycznych materiałów. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, wprowadziliśmy do swojej oferty kotary samogasnące.

kotary samogasnące

Produkcja kotar przemysłowych na wymiar

W branży plandek działamy już od wielu lat. Przez cały ten czas podnosiliśmy jakość naszych usług i nadal to robimy. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kotary i plandeki spełniały oczekiwania naszych klientów, ale też wszystkie normy jakościowe, jest to ważne zwłaszcza przy kotarach samogasnących.. Do produkcji stosowane są tylko i wyłącznie materiały wysokiej jakości od zaufanych producentów z Europy Zachodniej. Sam proces produkcji odbywa na nowoczesnych maszynach, dzięki czemu odnotowujemy bardzo mało reklamacji. Dodatkowo jesteśmy firmą dbającą o pracowników. Zapewniamy im dobre warunki do pracy i wypoczynku podczas niej. Dopiero spełnienie tych wszystkich czynników daje dobry finalnie produkt.

Filozofią naszej firmy jest produkcja na wymiar podany przez klienta. Nie tworzymy stanów magazynowych z typowymi wymiarami plandek. Każda produkcja uruchamiana jest pod kątem potrzeb klientów. Bez wątpienia, takie indywidualne podejście, wyróżnia nas spośród innych firm. Aby poznać szczegóły naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują wycenę.

Materiał trudnopalny – samogasnący

Materiał trudnopalny – samogasnący – PCV 650 g/m2. Klasa palności B2, potwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej. Jeden z materiałów dopuszczonych do użycia w miejscach zagrożonych pożarem różnego pochodzenia. Najczęściej z materiału tego sprzedajemy kotary przesuwne na hale, do magazynu lub warsztatów. Do wzniecenia ognia wystarczy czasami dosłownie jedna iskra. Dlatego tak ważne jest, aby kotary i przegrodzenia wykonane były z materiałów zapewniających bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Plandeki samogasnące posiadają w swoim składzie komponent, który zapobiega powstaniu ognia. Typowa plandeka po pojawieniu się ognia, ulega szybkiemu spaleniu, jednocześnie pojawia się zagrożenie wzniecenia pożaru w całym pomieszczeniu. Plandeka samogasnąca nie pozwala na to. Ogień, który może ewentualnie się pojawić na materiale, gaśnie samoistnie. Zawsze przy zakupie należy zwrócić uwagę na to, aby kotara, przegroda, plandeka posiadała certyfikat B2. Poza tym plandeki „zwykłe” oraz samogasnące nie różnią się od siebie.

Gdzie zamówić mobilne kotary przemysłowe

Kotary przemysłowe zamówić można drogą mailową lub telefoniczną. Można skorzystać również z naszej strony internetowej, z której można wysłać zapytanie bezpośrednio do naszych pracowników. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytanie w miarę możliwości jak najszybciej. Zachęcamy do kontaktu również wtedy, gdy mają Państwo wątpliwości i pytania przed zakupem. Pomożemy podjąć odpowiednią decyzję, zawsze służymy radą.

Czas oczekiwania na zamówioną kotarę to zazwyczaj ok. 5 – 7 dni, w zależności od obłożenia na maszynach.

Realizujemy zarówno zamówienie jednostkowe, jak i seryjne. Ponadto ofertę swoją kierujemy również do klientów detalicznych.

Wszystkie zamówione towary dowozimy na terenie całego kraju na adresy, które podają zamawiający.

Kotary samogasnące z certyfikatem – zadzwoń i zapytaj.