Menu Zamknij

Fartuchy zrzutowe z PCV

Zajmujemy się produkcją plandek od wielu lat, posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie, przez co doskonale wiemy, jaki materiał wykorzystać nawet do najbardziej wymagających realizacji. Dlatego proponujemy Państwu nasze fartuchy zrzutowe, wykonane z najmocniejszego materiału, jakim jest PCV polichlorek winylu. Jest on podwójnie gumowany i dodatkowo lakierowany, ponadto korzystamy z najwyższej gramatury 900 g/m2. Fartuchy zrzutowe, zwane też rękawami zrzutowymi, produkowane są z przeznaczeniem do transportu materiałów budowlanych, dlatego tak ważna jest wysoka wytrzymałość użytego materiału. Nasze fartuchy z PCV wytrzymują transport betonu, żwiru, piasku, gruzu oraz innych materiałów. Rękawy zrzutowe z powodzeniem wykorzystywane są również w rolnictwie do przesypywania pasz, zbóż czy nawozów. Oprócz wysokiej wytrzymałości mechanicznej, materiały użyte do produkcji fartuchów zrzutowych są odporne na czynniki chemiczne oraz na warunki atmosferyczne – mogą być stosowane na zewnątrz.

Fartuchy zrzutowe z PCV

Fartuchy zsypowe właściwości

  • Materiał PCV – polichlorek winylu (podwójnie gumowany)
  • Gramatura 900 g/m2
  • Temperatura pracy od – 40°C do + 70°C
  • Maksymalna długość – bez ograniczeń
  • Maksymalna szerokość – bez ograniczeń
  • Możliwość nadruku
  • Szeroki wybór kolorów m.in: biały, beżowy, czarny, szary, brązowy, czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski

Produkcja fartuchów zrzutowych z PCV na wymiar

Oferujemy Państwu fartuchy zrzutowe z PCV na indywidualny wymiar oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dobór odpowiedniego koloru do konkretnego zrzutu. Jesteśmy w stanie wykonać każdą długość oraz każdą średnicę. Fartuchy zrzutowe zgrzewamy pod wpływem bardzo wysokiej temperatury a spoiny mają szerokość minimum 3,5 cm, dlatego całość jest bardzo trwała i nierozerwalna. Na życzenie klienta wykonujemy nadruk na fartuchu zrzutowym np. logo firmy, czy napisy ostrzegawcze. Nadruk wykonany przez nas jest podwójnie laminowany, co daje gwarancję skutecznego użytkowania w bardzo ciężkich warunkach pracy. Wszystkie nasze realizacje są zawsze wykonywane na zamówienie, mimo tego czas oczekiwania na realizację zamówienia nie jest długi i wynosi zazwyczaj 2 lub 3 dni robocze. Realizujemy zamówienia jednostkowe oraz seryjne.

Sprzedaż i cena fartuchów zrzutowych

Jeśli zastanawiasz się ile kosztują rękawy zrzutowe lub nie wiesz jaka jest cena rękawa do zsypu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania interesujących Ciebie informacji. Specjalizujemy się w realizacjach niestandardowych, spersonalizowanych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy czekają na zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie (należy podać wymiary, kolor, dane do wysyłki). Po zapoznaniu się ze szczegółami Twojego zamówienia wykonamy wycenę do akceptacji klienta. Dla stałych klientów oraz przy większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Dopiero po akceptacji, przechodzimy do realizacji zlecenia. Gotowy produkt wysyłamy na wskazany adres za pośrednictwem firmy przewozowej. Realizujemy zamówienia w całym kraju.

Elastyczne Fartuchy zrzutowe z PCV na wymiar – SPRAWDŹ